Habszabász üzemvezetőt

Bruttó 500e - 650e Ft havi bér Bruttó 100e - 500e Ft éves mozgóbér

Gaálhab Szivacsfeldolgozó Kft.

Kiváló kapcsolattartó

9814 Halastó

Biztosított eszközök
Desktop PC
Desktop PC

35 éves családi cég vagyunk Vas megyében, Halastón. Bútoripari beszállítóként működünk, valamint saját márkás matracot és kárpitos bútort gyártunk. A 60 fős gárdába több fiatal érkezett az elmúlt időben a gyártáson túl a termékfejlesztésbe is.
Cégünk erőssége a lendületes innováció, az infrastruktúra a technológia, és az IT folyamatos fejlődése.
Recesszióban fejlődni a kihívás!

Olyan kollegát keresünk, aki:

  • Egy magyar tulajdonú vidéki KKV családi közösségében számít a megbecsülésre
  • Érdekli a bútorgyártás
  • Együttműködő, rugalmas, és kreatív
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt

Feladataid lesznek:

  • Cégünk szivacsfeldolgozó üzemének a vezetése
  • 10-12 fő irányítása, munkainak a koordinálása
  • A gyártási folyamatok felügyelete, technológiai támogatása
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • Kárpitos bútor-, és matractermékek fejlesztésében és bevezetésben való közreműködés

Elvárások Veled szemben:

  • Faipari, vagy gépipari technikus, vagy pályakezdő mérnök
  • AutoCad ismeret
  • Nem igényel tapasztalatot, fél éves betanulási időben támogatunk

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem, és prémium
  • kihívásokkal teli munka, izgalmas IT megoldások, ipar 4.0 eljárások
  • bejárás biztosítása meglévő járatokkal, vagy céges autóval.
  • rugalmas munkaidő, részleges távmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CNC rendszerek ismerete
  • vezetői tapasztalat
  • Saját gépkocsi

Szükséges végzettség:

  • Főiskola
  • Jogosítvány kategóriák: B.
  • ipari informatikai ismeretek

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő, rugalmas vezetői munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.