Gyorséttermi munkatárs

Veganetfood Kft

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
A Las Vegan’s Magyarország legtöbb üzlettel rendelkező vegán étterem hálózata, amely 2016-os indulása óta iránymutató, illetve meghatározó szereplője a hazai vegán ételpiacnak. A Las Vegan’s koncepció nagy mértékben alapul azon, hogy ötvözi a modern street food élményt és a hagyományos étkezéstől eltérő vegán ételeket. Az üzleteink látogatása során egyedi arculatunk hangulatában találkozhattok a vegán ételkülönlegességek tárházával. Célunk, hogy ez az élmény minden esetben kirántson benneteket a szürke hétköznapok egyhangúságából.

Munkavégzés helye: Római-part 47., Etele Pláza, Kazinczy utca 11., Karaván udvar, Dob utca 40.

Főbb feladatok, munkák:

Az éttermi dolgozó felelősséggel tartozik a Las Vegan’s által ígért szolgáltatási színvonal, előírások, eljárások betartásáért munkája során.

Fő feladatok:
  • Készletezés: Az adott étterem dolgozóinak részt kell venniük az áruk megfelelő tárolásában, az üzleten belüli mozgatásban, törekedniük kell a gazdaságos készletfelhasználásra.
  • Termék előállítás: Termékek elkészítési módjának elsajátítása, az ételek szakszerű elkészítése. Az ételek alapanyagai félkészen érkeznek, a konyhában egy összerakási folyamat zajlik.
  • Értékesítés: Fontos a vendégekkel való kommunikáció az étel paletta bemutatása, a vevő döntésének segítése.
    • Rendelések felvétele,
    • a vevővel és az áruval való foglalkozás,
    • a vásárlás tételes felvétele,
    • Fruitsysbe való rögzítése,
    • pénztárgép és pénz kezelése,
    • bizonylatok és termékek megfelelő formájú átadása a vevő számára,
    • műszak végén a bevétellel való elszámolás.
  • Tisztaság és rend fenntartás: A Las Vegan’s éttermi dolgozó felelősséggel tartozik az étteremben előírt tisztaság és rend kialakításáért és fenntartásáért.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:
  • A higénikus, ápolt megjelenés számodra is fontos,
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel,
  • Szeretsz csapatban dolgozni,
  • Pörgös, mosolygós személyiség vagy,
  • Rendelkezel alapszintű angol nyelvtudással,
  • Nem okoz problémát a hétvégi munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vengdéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Pénztárgép, kasszakezelésben való jártasság,
  • Fruitsys vendélátóipari szofter ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett munkahely,
  • Forgalom utáni prémium rendszer,
  • Rugalmas beosztás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Ingyenes személyzeti fogyasztás,
  • Dolgozói kedvezmények,
  • Első három hónap: nettó 1500 Ft/óra,
  • Harmadik hónaptól: nettó 1600 Ft/óra.
  • Nagy forgalmú munkanapok esetén prémiummal 2000/óra is elérhető

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod. A kísérőlevélben kérlek jelöld meg a számodra legalkalmasabb Las Vegan's egység helyszínét a munkavegézés céljából.