Gyógyszerpiaci szolgáltató területen tevékenykedő cég

Gyógyszertári adatbázis/terméktörzs adminisztrátor

munkatársat keres

Feladatok:

  • Kapcsolattartás nagykereskedői partnerekkel, gyógyszergyártókkal elsősorban e-mailben, időnként telefonon is
  • Gyógyszertörzs karbantartás és építés:
    • Adatbázis frissítése
    • Lekérdezések végzése
    • Adatok validálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gyógyszerész/biológus/vegyész/egészségügyi szervező (természettudományi) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Felelős, önálló munkavégzés, munkaszervezés
  • Gyors és hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • Nagyfokú precizitás, monotonitás tűrés
  • Középszintű angol nyelvtudás (olvasott szöveg megértése, e-mailek írása)

Előnyt jelent:

  • Patikában vagy drogériában szerzett termékismeret
  • SQL ismeretek

Amit kínálunk:

  • Átfogó kép a teljes patikai termékpalettáról és gyógyszerpiacról
  • Versenyképes jövedelem
  • Széles Cafeteria rendszer
  • Modern munkakörnyezet (M3 metróvonalon)
  • Határozott idejű munkaszerződés főállású munkaviszonyban

    Pályakezdők és friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levél csatolásával, valamint fizetési igény megjelölésével várjuk.