Ventiv Health a gyógyszeripari állások szakértője.

Több, mint 20 éves munkaerő-közvetítési tapasztalatunkkal Önnek is segítünk megtalálni álmai munkahelyét. Forduljon hozzánk bizalommal! Jelentkezzen most!

Multinacionális, originális gyógyszeripari partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba munkatársat keresünk

Gyógyszeripari területi vezető (Kelet-Magyarország)

FŐBB FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • Kereskedelmi és stratégiai terv implementálása és megvalósítása a területi munkában
  • Orvoslátogatói csapat területi munkájának koordinálása, szakmai felügyelete
  • Új kollégák felvétele, beillesztése a csapatba
  • Az elvégzett munka adminisztrációjának ellenőrzése
  • Jelentések készítése a szakmai vezető részére

KOMPETENCIÁK, ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 3-5 éves gyógyszeripari területi vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, Eü. Min. rendeleti végzettség előny
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Motiváló, határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, felelősségteljes, kihívást jelentő munkakört kínál új kollégájának.