Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat Gyógyszergyártó gépkezelő munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Gépkezelő Operátor/Gyógyszergyártó

Feladatok:

  • Termelő berendezések ellenőrzési, tesztelési, gépkezelési és tisztítási feladatainak ellátása és ezek dokumentálása
  • Technológiai lépések elvégzése az előírt eszközökkel a gyártási dokumentáció és az érvényes munkautasítások alapján
  • Gyártási dokumentációban, munkautasításokban, higiéniás, biztonságtechnikai, tűzvédelmi, környezetvédelmi eljárásokban szereplő utasítások ismerete, maradéktalan betartása
  • Termelési alapanyagok és csomagolóanyagok kezelése, felhasználása, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Vegyész-, élelmiszeripari-, környezetvédelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, műszakpótlékok és éves bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Vállalati buszjáratok Budapestről, Őrbottyánból, Felső-Gödről
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl.:családi nap

Munkáltató profilja:

    Magyarország egyik legjelentősebb gyógyszeripari cége

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:Veresegyház
  • Munkarend: 3 műszak
  • Foglalkoztatás módja:Munkaerő-kölcsönzés, határozatlan idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.