Piacvezető gyógyszergyártó céghez keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Gyógyszergyártó munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése (indítása, megállítása)
  • A gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése
  • Gyártó és csomagológépek, berendezések tisztítása
  • A gyártás során keletkezett hibás termékek felülvizsgálata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern, felszerelt munkakörnyezet
  • Igénybe vehető balatoni nyaraló
  • Változatos, céges éttermi étkezés
  • Ingyenes orvosi szakrendelések
  • Szabadidős, sporttevékenységek a telephelyen
  • Hosszútávú bejelentett állás
  • Cafeteria, 13. havi fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségellenőrzés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

XVI. kerület

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy érdeklődj a +36 70 685 1712 -es telefonszámon!