Prohumán 2004 Kft.
Körmendi partnercégünk részére munkatársat keresünk.

Gyógyszergyártó gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemi gépegységek működtetése és kiszolgálása
  • Gépegységek átállítása és beállítása
  • Gépegységek javítása és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • PLC és PLC vezérlésű berendezések ismerete
  • LEAN/TPM/SMED ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés és műszakpótlékok, cafetéria juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Stabil munkakörnyezet
  • Modern, folyamatosan fejlődő technikai környezetet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9900 Körmend

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz elküldésével a [e-mail] címre, a tárgy mezőben „Gyógyszergyártó Gépkezelő–Körmend” megjelöléssel. Bővebb információ: +36 20 66 55 061