Gyógyszergyártó gépkezelő (Körmend)

Főbb feladatok:

  • Az üzemi gépegységek működtetése és kiszolgálása
  • A gépek átállítása és beállítása is a feladatod lesz
  • Kisebb javítási és karbantartási munkálatok elvégzése
  • Munkád részeként a gyártóberendezések előírások szerint történő tisztítása, és ellenőrzések dokumentálása során is számítunk rád

Téged keresünk, ha...

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Vállalod a három műszakos munkarendben történő munkavégzést
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Precíz, pontos munkavégzés és jó problémamegoldó készség jellemző rád

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • PLC és PLC vezérlésű berendezések ismerete
  • LEAN/TPM/SMED ismeret

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Bejelentett, versenyképes bérezés+cafeteria+13. havi juttatás
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9900 Körmend, Mátyás király utca 65.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.