ALPHA-VET Kft.

Gyógyszergyári karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

    Amit biztosítani tudunk:

    - tiszta, modern, káros szennyezettségtől mentes munkakörnyezet, modern technológia,

    - jó társasság, nyugodt légkör,

    - bejelentett, stabil, hosszú távú munkahely,

    - pontos fizetés,

    - csak hétköznapi munkavégzés

    Feladatkör:

    • Gyógyszergyártásban való aktív részvétel
    • Gyártó berendezések karbantartása és javítása
    • Szerszámok, gépészeti elemek javítása, karbantartása
    • Üzemviteli és tervezett karbantartás megszervezése irányítása, elvégzése, ellenőrzése
    • Az elvégzett munkák dokumentálása
    • Hirtelen meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása
    • A berendezések rendelkezésre állását biztosító tervszerű karbantartás, üzemzavar-elhárítás és helyreállítás során való operatív segítségnyújtás
    • A szükséges tartalék alkatrészekkel és anyagokkal kapcsolatos intézkedések
    • A külső karbantartási szolgáltatások felügyelete (irányítás/ellenőrzés)
    • A karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozásában és gondozásában való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

    • Szakirányú gépész végzettség
    • Kapcsolási rajzok ismerete, méréstechnikai ismeretek
    • Karbantartásban eltöltött minimum 3-5 év
    • Gyártósorok, automata gépsorok szakszerű hibaelhárítása
    • Mérési ismeretek
    • Hidraulika, pneumatika, hajtóművek ismerete
    • PLC vezérelt gyártósorok karbantartásában szerzett tapasztal
    • Minőség – és folyamat-centrikus szemléletmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Pneumatikus rendszerek ismerete
    • PLC vezérlés és szabályzás ismerete
    • Alapfokú mechanikai, lakatos munkák elvégzése
    • hűtő- és klímaberendezés szerelői képesítés

Amit kínálunk:

    További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

    • Előrelépési lehetőség
    • Sportrendezvények
    • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
    • Dolgozói bankszámla vezetés
    • Modern konyhák
    • Modern irodák
    • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
    • Dolgozói tájékoztatás
    • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
    • Vállalati nyaralási lehetőség
    • Egészségmegőrzés
    • Alapítványi segítség
    • Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2943 Bábolna

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével.