Magyarország piacvezető radiofarmakon gyártójaként
több mint 20 éve nemzetközileg is meghatározó szerepet töltünk be a nukleáris medicinában,
jelenleg 5 kontinensen, több mint 70 országba exportáljuk termékeinket.
Tevékenységünket tanúsított GMP, GDP, GLP és az ISO 9001:2015 minőségbiztosítási és -irányítási rendszereink szerint szervezzük.
Küldetésünk, hogy az általunk előállított magas minőségű diagnosztikai termékeink pontos és megbízható információval szolgáljanak az orvosoknak és pácienseknek, ezáltal készítményeinkkel világszerte a gyógyítást szolgáljuk.
Elhivatottak vagyunk a kiváló minőségű termékek, valamint a folyamatos kutatás és termékfejlesztés iránt.

Kitűzött céljaink eléréséhez keressük leendő kollégánkat

GYÓGYSZERFEJLESZTŐ / GYÓGYSZERGYÁRTÓ MUNKATÁRS

pozícióba,
tömegközlekedéssel is jól megközelíthető székhelyünkre, érdi munkavégzéssel.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • aszeptikus gyógyszertermékek gyártása a termelési terv alapján a gyártási technológiák, műveleti utasítások és a GMP előírásainak megfelelően
  • rutin oldatkészítési feladatokban való aktív részvétel
  • előírt, gyártást megelőző és gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • az elvégzett feladatokhoz kapcsolódó gyártási dokumentáció vezetése (gyártási lapok és naplók töltése)
  • a felettesétől kapott utasítások alapján kísérleti termékgyártás önálló elvégzése
  • a kísérleti termékgyártási folyamat előkészítési-, illetve utómunkálatainak teljes körű elvégzése
  • fejlesztési riportok készítésében való aktív részvétel
  • a kísérleti termékek gyártástechnológiájának kidolgozásában való aktív részvétel
  • munkaterületének szakszerű bemutatása felmerülő igény esetén

Elvárásaink:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség, csapatmunkára való nyitottság
  • megbízható, önálló és precíz munkavégzés

Ami előnyt jelent:

  • vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari területen szerzett gyártási/fejlesztési tapasztalat
  • liofilizálási tapasztalat
  • angol nyelvű kezelői szoftverek felhasználói szintű alkalmazása
  • műszaki beállítottság
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • rendszeres részvételi lehetőség nemzetközi továbbképzéseken
  • kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés, tapasztalatszerzés aszeptikus gyógyszergyártásban
  • aktív részvétel és tapasztalatszerzés a termékfejlesztésben
  • inspiráló munkahelyi kultúra, melyben fontos számunkra munkatársaink elégedettsége, egyéni és csoporton belüli fejlődése és a közösségépítés

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd, 2030 Szamos utca 10-12.

Amennyiben szeretne csapatunk tagja lenni, érez magában elhivatottságot a feladatkör végzésére és az elvárásainknak is megfelel, várjuk fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét.