Gyógyszerész vagy szakgyógyszerész

Jávorszky Ödön Kórház

2600 Vác, Argenti Döme tér 1-3.

Gyógyszertár

gyógyszerész vagy szakgyógyszerész

A jogviszony időtartama:

határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

A foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Intézeti Gyógyszertár alap- és szakfeladatainak ellátása
  • kórházi gyógyszergazdálkodásban történő tevékenység ellátása
  • klinikai vizsgálatokban való részvétel
  • magisztrális gyógyszerkészítés

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény valamint annak végrehajtásáról szóló 528/2020. (XI. 28.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • egyetem, gyógyszerész diploma,
  • felhasználói szintű informatikai rendszerismeret,
  • gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság
  • gyógyszerkészlet gazdálkodással kapcsolatos informatikai ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • kórházi-klinikai vagy farmakológiai / farmakoterápiás szakgyógyszerészeti szakvizsga
  • folyamatban lévő kórházi-klinikai szakgyógyszerész képzés
  • kórházi gyógyszerészetben szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • személyes adatokat is tartalmazó fényképes
  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél (megpályázott állással kapcsolatos szakmai koncepció)
  • iskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • működési nyilvántartást igazoló dokumentum másolata
  • kamarai tagságot igazoló dokumentum másolata
  • beleegyező nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék
  • alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. október 22.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A pályázatok benyújtásának módja:

  • elektronikus úton Dr. Horváth Anikó részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. november 5.