Gyermekház Iskola (GYERMEKHÁZ ÁLTALÁNOS ÉS KÖZÉPFOKÚ ISKOLA)

Húsz éve működő, hiánypótló feladatokat ellátó,

alapítványi fenntartású,

sajátos nevelési igényű tanulókkal foglalkozó iskolánkba keresünk kollégákat

a 2019/2020-as tanévre

a XIII. kerületi és XIV. kerületi telephelyünkre.

Gyógypedagógiai asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    Tanulóink nevelésének, oktatásának segítése a pedagógus irányításával.

    A pozícióval összefüggő adminisztratív feladatok elvégézése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A pozíció betöltéséhez szükséges releváns végzettség

    Büntetlen előélet

    90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bzonyítvány

Amit kínálunk:

    Részvétel folyamatosan fejlődő pedagógiai munkánkban friss, dinamikus, toleráns és segítőkész pedagógusközösségünk tagjaként.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1062 Budapest

Az alábbi dokumentumkoat csatolja a jelentkezéséhez:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Erkölcsi bizonyítvány