LBT kft (LBT KFT.)
25 éve a piacon működő, stabil gyógyászati segédeszköz gyártó és forgalmazó cég, budapesti munkavégzésre kollégát keres.
Munkatársat keresünk

Gyógyászati segédeszköz forgalmazó, bolti eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • érdeklődő vásárlók tájékoztatása , kiszolgálása
    • számlák készítése, pénztár kezelése
    • vénykezelés és adminisztrációs tevékenység
    • gyógyászati segédeszközök kiskereskedelmi értékesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • kiváló kommunikációs készség, értékesítői véna
    • biztos számítógép-kezelési ismeretek és precíz adminisztratív munkavégzés
    • empátia a sérült vagy idős emberekkel való foglalkozás során
    • kedves személyiség és igényes megjelenés
    • lehetőleg kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • gyógyászati segédeszköz forgalmazásban szerzett tapasztalat
    • egészségügyi végzettség
    • vénykezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • rendezett munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest

A jelentkezem gomb megnyomása után kérjük csatolja önéletrajzát.