Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az Otto Bock Hungaria Kft. gyógyászati segédeszközöket gyártó és forgalmazó központja új munkatársat keres az alábbi pozícióra:Gyógyászati segédeszköz értékesítési asszisztens

Feladat:

  • ügyfelek udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • számlázás
  • adatbázis és készletkezelés
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • vénykezelés
  • Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Előny:

    • gyógyászati segédeszköz forgalmazói képesítés, és tapasztalat
    • TB-s termékek területén szerzett ismeret
    • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XIII. kerület

    Az érvényes pályázat feltétele a fényképes önéletrajz valamint fizetési igény megjelölése.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    2 db szavazat
    Állás, munka még: OttoBock>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Gyógyászati segédeszköz értékesítési asszisztens
    • Rövid pozíció név: Értékesítési asszisztens
    • Hirdető cég: OttoBock
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XIII. kerület
    • Feladatok: ügyfelek udvarias kiszolgálása, tájékoztatása számlázás adatbázis és készletkezelés értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése vénykezelés
    • Elvárások: középfokú végzettség megbízható, önálló, precíz munkavégzésmagabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretjó kommunikációs készségértékesítés területén szerzett tapasztalat
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.01.10
    • értékelés: 3
    • értékelők száma: 2