MILIMILLA Kft

Budai bevásárlóközpontban elhelyezkedő exkluzív gyermekcipőbolt vagyunk.

Gyermekcipőbolti eladó - részmunkaidőben

Főbb feladatok, munkák:

    • Vásárlók magas színvonalú, személyre szabott kiszolgálása
    • Aktív közreműködés az áru átvételében, kihelyezésében, kezelésében
    • Pénztárgép kezelése
    • Számítógépes készletnyilvántartás
    • Webshopon keresztül érkező megrendelések kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Proaktív szemlélet
    • Gyermekekkel való türelmes, szeretetteljes bánásmód
    • Megbízhatóság, pontosság
    • Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
    • Ápolt, jó megjelenés
    • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Lábbeli és/vagy gyermek ruházat értékesítésében szerzett tapasztalat,
    • Angol nyelv ismerete,
    • Számítástechnikai ismeret
    • Közösségi médiában való jártasság
    • Rugalmasság és hajlandóság a szombati munkavégzésre

Amit kínálunk:

    Budai bevásárlóközpontban elhelyezkedő exkluzív gyermekcipőboltba tapasztalt munkatársat keresünk, részmunkaidőre. Amit biztosítunk:

    • Exkluzív munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés
    • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
    • Dinamikus, nyitott, lelkes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.

Jelentkezés után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, fizetési igénnye megjelölésével.