Gyereknapi hostess/host munka_ Soroksár (Diákmunka)

Bruttó 1 700 Ft/óra

STUDENT ISKOLASZÖVETKEZET

1239 Budapest, Bevásárló utca 4.

Főbb feladatok, munkák:

  • A programon játszó gyerekeknek és szülőknek ajánlani az áruházi kalandpályákat.
  •  A kalandpálya állomásain előre betanított játékokat koordinálni, és az oda tartozó hasznos infókat megosztani a játékosokkal.
  • A kreatív állomáson segédkezni az előkészítés folyamataiban, illetve szükség esetén a fényképkészítő automatához invitálni a vásárlókat egy vidám ingyenes kép elkészítésére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Betöltötted a 17. életévedet és nappali tagozatos diák vagy
  • Megbízható és precíz
  • Nincs problémád a kommunikációval
  • Ápolt vagy és csinos a megjelenésed
  • Jól kezeled a problémákat
  • Értesz a gyerekek nyelvén
  • Ruházati elvárás: kék farmer, kényelmes edzőcipő, brandingelt póló
  • Munkaidő: 05.29. vasárnap 09:00-18:30-ig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1700 Ft/órás bért (25 év alatt a bruttó=nettó)
  • Vidámságot, gyerek kajact

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatolja önéletrajzát!