GYENGEÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK (üzemmérnök) vagy technikus

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

  • villamosmérnöki (üzemmérnöki vagy technikusi) végzettség
  • rugalmas, dinamikus személyiség

Előny:

  • több éves tapasztalat elektronikus áramkörök tervezésében / gyártásában
  • középfokú, aktív német nyelvismeret
  • lehetőleg gyenge áramú területen szerzett (mérnöki vagy technikusi) végzettség
  • szabványosítási területen szerzett tapasztalat

A pozíciót betöltő feladatai:

  • Elektromos berendezések fejlesztésében való részvétel
  • Elektromos berendezések gyártásában, gyártásának felügyeletében, irányításában való részvétel

A pozícióhoz kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehtőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.