Promanco Kft.

Bővülő csapatunkba

Gyengeáramú szerelő / villanyszerelő

munkatársat keresünk.

Több mint 25 éves, folyamatosan fejlődő elsősorban gyenge- és erősáramú rendszereket tervező, kivitelező, üzemeltető és karbantartó cég, magyar tulajdnosokkal. Hazánk egész területén dolgozunk. További információk honlapunkon.

Főbb feladatok, munkák

Több mint 25 éves kivitelező cég gyengeáramú szerelőt vagy villanyszerelőt keres komplett gyenge- és erősáramú hálózatok kivitelezésére, üzemeltetésére, karbantartására. Pályakezdők és idősebbek jelentkezését is várjuk. Tűzvédelmi szakvizsga, biztonságtechnikai szerelő végzettség, jogosítvány előnyt jelent. Folyamatos továbbképzések, versenyképes jövedelem. Azonnali munkakezdés lehetősége.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pályakezdők is, szakmai végzettséggel vagy anélkül is.
Most érettségizők, frissen vizsgázók jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, rugalmas munkaidő.
  • Céges gépjármű, telefon.
  • Folyamatos oktatások, továbbképzések.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

280.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Magyar nyelvű önéletrajzot várunk a jelentkezéshez.