Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Gyártóüzemi adminisztrátor

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidőben.

    A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadán található Élelmiszeripari Gyártóüzemünkbe keresünk szorgalmas, tapasztalt munkaerőt az alábbi feltételekkel.

feladatok:

  • Gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Heti tervben szereplő, gyártásokhoz szükséges anyagigény leadása
  • Vállalatirányítási program ismerete és használata
  • Gyártóüzem adminisztratív segítése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztrációs, adatrögzítési feladatok

elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, munkára igényes személyiség
  • Önálló munkavégzésre képes, határozott egyéniség

előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerben, különösen IFS-ben szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • Termelési területen szerzett irodai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

Kiegészítő információk:

  • A munkavégzés helye Szada, Ipari park (Budapesttől 30 km)
  • A munkaidő beosztása változó (06:00-14:00; 7:30-15:30; 12:00-20:00)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szada, 2111 Ipari Park út 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázni a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tud, egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártóüzemi adminisztrátor
  • Hirdető cég: BioTech USA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szada
  • Feladatok: Gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése Heti tervben szereplő, gyártásokhoz szükséges anyagigény leadása Vállalatirányítási program ismerete és használata Gyártóüzem adminisztratív segítése Kimutatások készítése Egyéb adminisztrációs, adatrögzítési feladatok
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Pontos, precíz munkavégzés, munkára igényes személyiség Önálló munkavégzésre képes, határozott egyéniség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-14
Állás, munka még: BioTech USA Kft.>