Trenkwalder Kft.

Szeretnéd kipróbálni magad a győri régió legnagyobb autóipari vállalatánál?

Rendelkezel gyári tapasztalattal?

Szeretnél modern, folyamatosan fejlődő környezetben dolgozni hosszútávon?

Ha a válasz IGEN, ne habozz, jelentkezz! Nincs más dolgod, mint a Jelentkezem gombra kattintani, vagy felhívni a megadott elérhetőséget!

TÉGED VÁR EZ A LEHETŐSÉG!

Gyártósori összeszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Csúcstechnológiájú motorok, járművek sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Munkautasítások pontos, precíz betartása
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Középfokú, fémipari vagy autóipari végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkavégzés vállalása (5/3)

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Végzettséghez igazodó kiemelt bérezés
  • Próbaidő után cafetéria (bruttó 400.000 Ft éves keret)
  • Betanulás a munkavégzés helyszínén
  • Állandó és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Szálláslehetőség
  • Műszakrendhez igazodó buszjáratok Győrön belül és vonzáskörzetében is

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr