Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gyártósori összeszerelő

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!

Feladatok:

  • Személygépkocsi összeszerelése taktidőben
  • Összeszerelő műveletek végrehajtása munkautasításoknak megfelelően
  • Részvétel a folyamatok javításában, optimalizálásában

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Szakmunkás végzettség előny
  • Hajlandóság többműszakos munkarend szerinti munkavégzésre
  • Hajlandóság az egyes munkaállomások és a hozzájuk tartozó munkafolyamatok közötti cserére
  • Jó kézügyesség, precíz és felelősségteljes munkavégzés, minőség iránti elkötelezettség
  • Csapatszellem, rugalmasság

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi fizetés)
  • Sportolási lehetőség
  • Innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
  • Céges bölcsőde, óvoda és iskola

Örömmel fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártósori összeszerelő
  • Rövid pozíció név: Gyártósori összeszerelő
  • Hirdető cég: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Személygépkocsi összeszerelése taktidőben Összeszerelő műveletek végrehajtása munkautasításoknak megfelelően Részvétel a folyamatok javításában, optimalizálásában
  • Elvárások: Befejezett általános iskolai végzettség Gyártási területen szerzett tapasztalat Erkölcsi bizonyítvány Szakmunkás végzettség előny Hajlandóság többműszakos munkarend szerinti munkavégzésre Hajlandóság az egyes munkaállomások és a hozzájuk tartozó munkafolyamatok közötti cserére Jó kézügyesség, precíz és felelősségteljes munkavégzés, minőség iránti elkötelezettség Csapatszellem, rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-20
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 3