Gyártósori összeszerelő/gépkezelő

Hirdetés szövege:

    Gyártósori összeszerelőt/gépkezelőt keresünk partnercégünk miskolci csapatába.

    Feladatok:

    • Autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelése munkautasítások alapján
    • Gyártósori gépek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Befejezett általános iskolai tanulmányok
    • Jó kézügyesség
    • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

    • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőségek
    • versenyképes jövedelem: bruttó 270.000 Ft/hó az összeszerelési és elektronikai területen (műszakpótlékkal, jelenléti bónusszal, béren kívüli juttatással, egy hétvégi túlórával), +14%-os teljesítménybónusz, a fedélbőrözés területén kiemelt bérezés
    • 4 műszakos munkarend, túlórázási lehetőség,
    • ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása
    • Cafeteria rendszer

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni az alábbi telefonszámokon lehet:

    06 (30) 321-5611

    06 (30) 376-9884

    06 (30) 989-6913

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3516 Miskolc