Gyártósori munkatárs

Hirdetés szövege:

    Az FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni gyárába várja jelentkezését a következő pozícióra:

    Feladatai:

    • A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
    • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
    • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
    • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igénynek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
    • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

    Elvárásaink:

    • 8 általános iskolai végzettség
    • Alapfokú számítógépes ismeret
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Készség a változásra
    • Vevőorientáltság

    Előnyt jelent:

    • Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari/gépipari)
    • Multinacionális vállalatnál szerzett gyártási tapasztalat

    Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet (átlagos várható havi bér: bruttó 240 000 Ft), vállalatcsoport szintű éves prémiumot, béren kívüli juttatást (bruttó 20 000 Ft cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Határ út 1/D.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása