VIAPAN ''DOLOGIDŐ'' Kft.

Gyártómérnök

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk Gyártómérnököt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hatékonyság és folyamatfejlesztés
  • Anyagellátástervezés
  • Összeszerelési idő meghatározása (MTM)
  • Gyártási megvalósíthatósági elemzés új termékekre
  • Új termékek és üzemek indítása (Autocad)
  • Megvalósíthatósági elemzés új termékeken
  • Gyártási műveletek számítógépes szimulációinak elvégzése
  • A termék- és folyamat alternatívák költségelemzésének elvégzése
  • Folyamat specifikációk leírása és javaslattétel az ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
  • Berendezés gyártására vonatkozó specifikációk meghatározása, javaslattétel a berendezések beszerzésére
  • Munkautasítások elkészítése és frissítése
  • Gyártási eszköztár szabványosítása és megvalósítása

Amit kínálunk:

  • Korrekt, ösztönző bér
  • 4.hónaptól cafeteria
  • bejárás támogatása
  • 13.havi fizetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • legalább 5 éves autóipari tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Auditokon való részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Daimler út 6000.

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre  önéletrajzát a jelentkezési gombra kattintva(bérigény megjelöléssel).