Az NCR Vállalatról
Az NCR (www.ncr.com) 1884 óta formálja a jövőt bankolás, vásárlás, étkezés és utazás területén. Világszinten piacvezetők vagyunk a bankautomaták, a kereskedelemben használatos önkiszolgáló pénztárgépek, valamint a légi közlekedésben elterjedt önkiszolgáló check-in terminálok terén. Az NCR székhelye az USA-ban, a Georgia államban lévő Atlantában található, és világszerte 180 országban van jelen, körülbelül 34 000 alkalmazottal.

Az NCR Magyarországon
Értékesítési, szerviz- és pénzügyi osztályunk 1995 óta van jelen Magyarországon, bankjegykiadó automatákat és önkiszolgáló pénztárgépeket gyártó egységünk pedig 2005 óta működik Szigetszentmiklóson, a Leshegy Ipari Parkban, az M0 autóút mellett.

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Gyártómérnök

Pozíció összefoglalása:

    A gyártómérnök a műszaki szakértelmével támogatja a gyártást a zökkenőmentes többműszakos munkarend fenntartása érdekében, és hogy megelőzzön mindennemű üzemzavart vagy leállást. Napi tevékenysége során a gyártómérnök figyelemmel kíséri, elemzi, fejleszti és megoldja a termeléssel kapcsolatos problémákat, azok ismételt előfordulásának megakadályozásáért illetve a hatékonyság növelése és a veszteség csökkentése érdekében. A gyártómérnök elkötelezett és felelős a magas minőség eléréséért és a vevői elégedettségért, illetve a Lean szemléletű gyártás megvalósításának elősegítéséért.

Felelősségek:

  • Folyamatos fejlesztési terveket, illetve Kaizen tevékenységeket kezdeményez és hajt végre annak érdekében, hogy növelje a hatékonyságot, standard gyártási folyamatokat alakítson ki, egyensúlyba hozza az emberi és gépi erőforrásokat, fejlessze a ciklusidőket, csökkentse a gyártási időt, optimalizálja a gyártás elrendezését, stb.
  • Együttműködik kollégákkal (más NCR telephelyeken is), hogy a legjobb termelési gyakorlatokat alkalmazza
  • Folyamatokkal kapcsolatos problémákat old meg a gyártási terv, illetve a minőségi követelmények teljesülése érdekében
  • Mérnöki megoldásokat vezet be a gyártási folyamatokba
  • Adatokat gyűjt és elemez, illetve szükség szerint jelentéseket készít
  • Támogatja a gyártástámogató technikusok mindennapi munkáját, és képzi őket illetve szükség szerint a gyártásban dolgozókat is
  • A különböző audit követelményeknek megfelelően végzi munkáját
  • Kezeli a vevői és beszállítói követelményeket

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség mérnöki szakon (műszaki területen)
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló pozícióban gyártó környezetben
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Nyelvtudás: jó angol és magyar nyelvtudás, ukrán nyelvtudás előny
  • Számítástechnikai tudás: felhasználói szintű PC ismeret, AutoCAD ismerete előny
  • LEAN alapok ismeret előny
  • Vevőközpontú és minőségorientált hozzáállás
  • Erős elemzői, illetve probléma megoldási képesség
  • Proaktív, eredményorientált és kreatív személyiség
  • Képesség a főbb problémák és prioritások azonosítására, és hatékony döntéshozatalra
  • Jó stressz-tűrő képesség
  • Csapatjátékos személyiség

    Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós – Leshegy Ipari Park (M0 autóút mellett)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.