Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A UNITED PHARMA Kft.
Kollégát keres az alábbi pozíció betöltésére:

Gyártó munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    gyártásokhoz/kiszerelésekhez szükséges előkészületben való részvétel (pl. flakon címkézés, dobozhajtogatás stb.)

    gyártások során a csoportvezető által meghatározott feladatok elvégzése

    kiszerelések (mint pl. sampon töltés, tabletta kézi adagolása, ampulla kiszerelés)

    gyártások/kiszerelések után a gyártótér tisztítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Pontos, precíz munkavégzés

    Csapatban történő munkavégzésre való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Változatos munka

    Jó hangulatú csapat

    Negyedéves jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Gumigyár utca 5-7.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártó munkatárs
  • Rövid pozíció név: Gyártó munkatárs
  • Hirdető cég: UNITED PHARMA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: gyártásokhoz/kiszerelésekhez szükséges előkészületben való részvétel (pl. flakon címkézés, dobozhajtogatás stb.) gyártások során a csoportvezető által meghatározott feladatok elvégzése kiszerelések (mint pl. sampon töltés, tabletta kézi adagolása, ampulla kiszerelés) gyártások/kiszerelések után a gyártótér tisztítása
  • Elvárások: Pontos, precíz munkavégzés Csapatban történő munkavégzésre való hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-07
Állás, munka még: UNITED PHARMA Kft.>