28 éves piacvezető magyar nagyvállalat, a Multi Alarm Zrt. keres munkaerőt hosszú távra pécsi telephelyére,

GYÁRTÓ

munkakörbe.

Feladat:

  • alapanyagok átvétele, nyilvántartása, vizsgálata,
  • az előállítási feladatok végrehajtása,
  • az előállítási folyamattal kapcsolatos dokumentáció vezetése,
  • hibás termékek kiválasztása, kijavítása, a gyártóeszközök ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható pécsi nagyvállalat
  • napi 8 óra munkaidő
  • határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • próbaidő után Cafeteria

Elvárások:

  • büntetlen előélet
  • precizitás

Előnyt jelent:

  • hibakeresésben való jártasság
  • műszerész vagy elektrotechnikusi végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.