Gyártmányfejlesztési mérnök

Miskolc

Főbb feladatok, munkák:

  • Fejlesztési projektek időtervének követése, benne foglalt feladatok időbeli teljesítésének támogatása figyelembe véve az üzleti prioritásokat
  • Szakértő segítségnyújtás a termékfejlesztés minden szakaszában figyelembe véve a gyár technológia paramétereit
  • Formafejlesztés, próbagyártások és transzporttesztek koordinálása, kiértékelése, riportálása és standardizálási lehetőségek felülvizsgálata
  • Kommunikáció és a fejlesztésekkel kapcsolatos információk átvétele-átadása társosztályoknak és a piacoknak
  • Kompetencia építése a gyártóterületen, standardok bevezetése vagy a meglévő felülvizsgálata új termék indulása esetén. Új termék indulásának gyártástámogatása
  • SAP és egyéb adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszermérnöki végzettség (biomérnök, dietetikus, környezetmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, önállóság, proaktivitás, csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-3 év tapasztalat gyári környezetben
  • Gyakorlati tapasztalat csokoládégyártás területén vagy egyéb szakirányú képesítés (zsiradékipari technológus)
  • Projektmenedzsment

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatal, dinamikus csapat
  • változatos munkakör
  • fejlődési, előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát – magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – jelentkezzen.

Subject: Gyártmányfejlesztési mérnök
Contact: Orosz Lilla