A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Folyamatosan fejlődő gyártásunkba KERESÜNK munkatársakat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTERVEZŐ/ JUNIOR GYÁRTÁSTERVEZŐ

FELADATOK:

  • A gyártás tervezése a vevői lehívások alapján heti és napi szinten
  • Termelés napi ütemezése
  • Rendszeres egyeztetés más részlegek gyártástervezőivel
  • Folyamatos egyeztetés a beszerzéssel és a kiszállítással
  • Gyártási folyamat felügyelete, visszacsatolása az ütemtervhez
  • Készletoptimalizálásra törekvés a gyártástervezés során
  • Teljesítések nyomonkövetése

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeret; SAP rendszer ismerete előny
  • Német vagy angol nyelvismeret előny
  • Rendszerszemlélet
  • Vállalatirányítási rendszer elsajátítása
  • Önálló munkavégzés

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Jó szervezőképesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó konfliktuskezelési képesség
  • Megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú karrierlehetőség
  • Képzés-fejlesztés
  • Kiemelkedő juttatási rendszer; Cafeteria
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.