Partnercégünk egy vezető német hátterű gyártó vállalat amely az elektronika területén tevékenykedik. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

Gyártástervező

Feladatok:

  • Vevői igények összesítése, termelési terv készítése
  • A termelés nyomon követése, határidő-figyelés
  • Rálátás a raktárkészletre
  • Folyamatos egyeztetés a projektvezetőkkel, vevőkkel és a csoportvezetőkkel
  • Váratlan helyzetek gyors és hatékony kezelése, szükség esetén azonnali eszkaláció

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőség szerint  műszaki végzettség
  • Termelésszervezési tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodásmód, határozott fellépés
  • Tárgyalóképes, német vagy angol nyelvtudás
  • Elektronikai tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási költség-térítés
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Érd

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!