Gyártástervező munkatársat

keresünk nagykanizsai sorozatgyártó részlegünkbe.

Az Ön feladatai:

  • Stratégiai és operatív felelősség a sorozatgyártási folyamatokért és az ehhez tartozó gyártástervezés felépítése
  • Az egész projektirányítás végrehajtása
  • A szükséges folyamatok, ill. gyártási lépések (művelettervek) megállapítása valamint make or buy döntések meghozatala
  • Lehetséges kooperációs partnerek kiválasztása
  • Lezárt projektek után a tapasztalatok és tanulságok összegyűjtésének és megbeszélésének megszervezése (Lessons Learned)

Az Ön profilja:

  • Gyártásközeli környezetben műszaki projektirányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • Üzemgazdasági és műszaki végzettség pl. gazdasági mérnök
  • Lean tapasztalat
  • Jó német és / vagy angol nyelvismeret

Személyes kompetenciák:

  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • tudjon bánni az emberekkel
  • műszaki gondolkodás
  • vállalkozószemléletű gondolkodás
  • angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit várhat tőlünk:

  • izgalmas tevékenység
  • érdekes és változatos munka
  • jó bérezés
  • próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafeteria rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa, 8800 Erdész utca 28.

Pályázatokat angol vagy német nyelven a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.