Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gyártástervező

Főbb feladatok, munkák:

  • a gyártott termékek, felhasznált alapanyagok teljes körű ismerete,
  • a gyártási időszükségletek, normatervek és normaidők meghatározása,
  • gyártási folyamatok előkészítése, nyomon követése és írásos visszaigazolás megrendelő felé,
  • termeléshez szükséges alapanyag készletszintek tervezése, optimalizálása,
  • ütemterv, gyártási jelentések, készítése, adatok karbantartása vállalatirányítási rendszerben,
  • késztermék készlet optimalizálása,
  • dokumentációk és tanúsítványok elkészítése,
  • kapcsolattartás a termelési, beszerzési és kiszállítási területekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Office)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre,
  • rugalmas munkaidő, ügyeleti rendszer vállalása
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • agrármérnöki végzettség
  • gyártásszervezői, gyártás előkészítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem.
  • kiemelkedő munkakörülmények, felelősségteljes feladatok,
  • hosszú távú munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő, stabil kereskedelmi vállalat fiatalos, lendületes csapatában

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Munkavégzés helye:

Bugyi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
fényképes önéletrajzát, motivációs levelét
bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul
fényképes önéletrajzának és személyes
adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport
szervezeti egységein belül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártástervező
  • Rövid pozíció név: Gyártástervező
  • Hirdető cég: HUNLAND-TRADE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Bugyi
  • Feladatok: a gyártott termékek, felhasznált alapanyagok teljes körű ismerete, a gyártási időszükségletek, normatervek és normaidők meghatározása, gyártási folyamatok előkészítése, nyomon követése és írásos visszaigazolás megrendelő felé, termeléshez szükséges alapanyag készletszintek tervezése, optimalizálása, ütemterv, gyártási jelentések, készítése, adatok karbantartása vállalatirányítási rendszerben, késztermék készlet optimalizálása, dokumentációk és tanúsítványok elkészítése, kapcsolattartás a termelési, beszerzési és kiszállítási területekkel.
  • Elvárások: felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Office) jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre, rugalmas munkaidő, ügyeleti rendszer vállalása pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: HUNLAND-TRADE Kft.>