Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Közösen tartjuk mozgásban a Világot
Tervezze jövőjét a Schaefflernél!

A Schaeffler-csoport az ipari és autóipari ágazat egyik vezető integrált beszállítója. A vállalatot csúcsminőség, kiemelkedő technológia és magas szintű innovativitás jellemzi. A motorhoz, sebességváltóhoz, alvázhoz gyártott precíziós komponensek és rendszerek, valamint az ipari felhasználásra gyártott gördülőcsapágyak és siklócsapágyak teszik a Schaeffler-csoportot a „Holnap mobilitásának” kulcsfontosságú szereplőjévé. A technológiai vállalat 2016-ban mintegy 13,3 milliárd eurós forgalmat ért el. A körülbelül 85 000 alkalmazottat foglalkoztató Schaeffler a világ egyik legnagyobb családi tulajdonban lévő konszernje. 50 országban megtalálható mintegy 170 székhelye révén gyárak, kutatási és fejlesztési létesítmények, valamint értékesítő vállalatok globális hálózatával rendelkezik.

Az FAG Magyarország Ipari Kft. várja jelentkezését a következő pozícióra:

Gyártástervező

Feladatok

  • Napi termelési program készítése
  • Gyártástervezés és kapacitástervezés
  • Pontos gyártási tervek készítése, ellenőrzése
  • Termelés folyamatosságának optimalizálása
  • A műszakprogram napi szintű kiértékelése, átállások tervezése
  • Gyártási folyamat figyelemmel kísérése
  • Az időben történő kiszállítások felügyelete, irányítása
  • Termelési és kiszállítási anyagok folyamatos ellenőrzése
  • Készletnyilvántartások készítése és nyomonkövetése SAP-rendszerben
  • Gyártási rendelések megnyitása és lezárása, SAP rendszer karbantartása
  • Vevőkkel kapcsolattartás

FAG Magyarország Ipari Kft.
4031 Debrecen, Határ út 1/D.
Telefon: +36 52-581-740

Elvárásaink

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Vevőorientáltság
  • Költségérzékenység
  • Rugalmasság, változásra való hajlandóság
  • Csapatmunka
  • Vállalatirányítási rendszerismeret előny

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?
Csatlakozzon hozzánk!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártástervező
  • Rövid pozíció név: Gyártástervező
  • Hirdető cég: FAG Magyarország Ipari Kft. (Schaeffler Csoport)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Napi termelési program készítése Gyártástervezés és kapacitástervezés Pontos gyártási tervek készítése, ellenőrzése Termelés folyamatosságának optimalizálása A műszakprogram napi szintű kiértékelése, átállások tervezése Gyártási folyamat figyelemmel kísérése Az időben történő kiszállítások felügyelete, irányítása Termelési és kiszállítási anyagok folyamatos ellenőrzése Készletnyilvántartások készítése és nyomonkövetése SAP-rendszerben Gyártási rendelések megnyitása és lezárása, SAP rendszer karbantartása Vevőkkel kapcsolattartás
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás Kiváló kommunikációs képesség Kiváló problémamegoldó képesség Vevőorientáltság Költségérzékenység Rugalmasság, változásra való hajlandóság Csapatmunka Vállalatirányítási rendszerismeret előny
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17