Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nemcsak személyautó, hanem kamion, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Tudod, hogyan zajlik az égési folyamat egy belsőégésű motorban? Tudod mi a különbség prototípus és nagyszériás gyártás között? Otthonosan mozogsz mind a CAD, mind a gyártósorok világában? Szeretnéd, ha az ötleteid bekerülnének a sorozatgyártásba? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Gyártástechnológiai mérnök

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Belsőégésű, elektromos vagy hibrid hajtáslánc főegységek és alkatrészek fejlesztésének technológiai támogatása
  • Az elektronikus rendszerben elkészített tervdokumentáció gyártástechnológiai ellenőrzése, módosítási javaslatok tétele, jóváhagyása

Ha mindehhez:

  • megszerezted már az MSC gépészmérnöki végzettséged gyártástechnológia szakirányon
  • rendelkezel már legalább 3 éves gyakorlattal nagysorozatú gépgyártásban, lehetőleg a járműiparban
  • otthonosan kezeled a 3D tervező rendszereket
  • minimum B2-es szinten beszélsz és írsz németül vagy angolul, és szívesen használod a nyelvet a mindennapokban
  • precízen és lelkiismeretesen végzed munkádat
  • nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • nem okoz gondot a munkáddal kapcsolatos külföldi utazás,
  • jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy, akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot