Karrier az Audinál

Gyártástechnológia- tervezőmérnök - NC Programozó

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor és autó, amelyek az Audi Hungariát a világ legnagyobb motorgyárává teszik. Az üzem- és funkcióbiztos működés, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés komplex és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszám- és szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze. A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak fennakadásmentes működését, de a terület hatásköre nemcsak a győri egységre terjed ki, hanem több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.
Érdekesnek találja területünket? Legyen Ön is részese csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • Gyártási technológiák optimalizálása (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)
  • A megmunkálási folyamatok fő és mellék idejének optimálása
  • Megmunkáló programok elkészítése, azok optimálása, szimulációs tesztelése (NX-CAM)
  • Egyeztetés a műszaki fejlesztéssel, termelő területekkel valamint szerszám és gép beszállítókkal a termék folyamat biztos gyárthatóság szerinti kialakításával kapcsolatban
  • Simultaneus Engineering csoportokban való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú mérnök (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök) végzettsége van
  • Gyártási folyamatokkal, megmunkálással kapcsolatos tapasztalatokkal rendelkezik
  • (gyártásban szerzett, gépkezelői tapasztalat előny)
  • Középfokú német nyelvtudással rendelkezik (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű CAD/CAM ismerete van (Pro-e; Catia)
  • NX-CAM Simulation felhasználói ismerete van
  • Vezérléstechnikai és programozási ismeretekkel rendelkezik Siemens programnyelven; (NC; PLC)
  • Rugalmas munkavégzést vállalja
  • Külföldi kiküldetést is vállalja
  • Jó kommunikációs készség jellemzi, terhelhető

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP15785

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Nyerges Andrea
+36 30 767 7688