Karrier az Audinál

Gyártástechnológia-tervezőmérnök - Lézerhegesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor és autó, melyek az Audi Hungariát a világ egyik legnagyobb motorgyárává teszik. Az üzem- és funkcióbiztos működés, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés összetett és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszám- és szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze. A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak fennakadásmentes működését. A terület több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.

Következő feladatok várnak Önre

  • Gyártási és vizsgálati technológiák elemzése, - minőség, gazdaságosság stb. szempontjából
  • Az elektromos hajtás gyártási technológiájának optimumra való továbbfejlesztése
  • Technológiai kísérletek lefolytatása, kiértékelése
  • Folyamatbiztos gyártási folyamat előkészítése
  • A termék design befolyásolása a gyárthatóság tükrében
  • Egyeztetés a társterületekkel, elsősorban a műszaki fejlesztéssel, valamint a szerszám- és gépbeszállítókkal a termék folyamat biztos gyárthatóság szerinti kialakításával kapcsolatban
  • Simultaneus Engineering csoportokban való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú mérnök (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök) végzettséggel rendelkezik
  • Jártas az elektronikában, gyártási folyamatokban
  • Lézerhegesztés terén tapasztalatokkal rendelkezik
  • Vezérléstechnikai és programozási ismeretei vannak Siemens programnyelven; (NC; PLC)
  • Középfokú német nyelvtudása van (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Érdeklődést mutat az Innovatív, jövőbe mutató gyártási technológiák iránt
  • Rugalmas, önálló munkavégzés jellemzi
  • Nyitott külföldi kiküldetés vállalására
  • Jó kommunikációs képessége van, terhelhető
  • Érdekérvényesítő képessége erős (Audi érdekek képviselete külső cégekkel szemben)

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP18534

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Herrmann Jasmin
+36 96 66 9881