Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS (HR7720434X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalán jár, ezt bizonyítja az Európai Világítástechnikai Bemutató- és Élményközpont, amely bemutatja, mire képes a cég a csúcstechnológiák terén. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során sok eredménnyel büszkélkedhetnek.

Olyan szakembereket keresnek, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének. Ennek érdekében a vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésekre. Képzési rendszerük segítségével a legfontosabb erőforrásukat a kollégáikat támogatják, hogy saját ötleteiket is megvalósíthassák.

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Stabil háttér
  • Betanulási idő biztosítása
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Szakmai továbbképzések
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • 1 műszakos munkarend

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Stancoló-, lézervágó gépek CAD CAM programozása.
  • Műhelyrajzok készítése.
  • Mintagyártás támogatás.
  • Présszerszámok tervezése.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Műszaki technikusi végzettség
  • CAD CAM programozás ismerete
  • Műszaki rajz ismeretek
  • Magas fokú precizitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 8900 Zalaegerszeg, Mártírok útja 75., nyitva tartás: Hétfőtől- Péntekig 9-16 óráig .
Telefonon: +36 20 239 4295 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Get Work Trend Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártástámogató technikus (HR7720434X)
  • Hirdető cég: Get Work Trend Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Város: Zalaegerszeg
  • Feladatok: Stancoló-, lézervágó gépek CAD CAM programozása. Műhelyrajzok készítése. Mintagyártás támogatás. Présszerszámok tervezése.
  • Elvárások: Műszaki technikusi végzettség CAD CAM programozás ismerete Műszaki rajz ismeretek Magas fokú precizitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-05