Trenkwalder Kft.

Multinacionális, stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő gyártó partnercégünk számára keresünk Minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Gyártástámogató minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • A sorozatgyártás támogatása, a szériagyártásban felmerülő problémák kezelése
  • Hibaokok feltárása, javító intézkezdések meghozatala
  • Minőségügyi problémák elhárításában való aktív részvétel
  • Minőségi követelmények nyomon követése
  • Sorátépítések, termékáthelyezések, telepítési projektek minőségügyi oldalról történő támogatása
  • Vevői reklamációk kezelése, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Control Plan készítése / frissítése
  • Próbagyártások szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (8D, FMEA, Ishikawa)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, kreativitás, csapatszellem
  • Magabiztos, határozott fellépés, önálló döntéshozatali képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás
  • Városi kedvezmények
  • Lakhatási támogatás lehetősége
  • Családi - és sportrendezvények
  • Egészségmegőrző programok
  • Ingyenes védőoltás
  • Karrierlehetőség
  • Nemzetközi szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc