VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
A Videoton Vállalatcsoport egyik legdinamikusabban fejlődő, főként ipari, automatizálási elektronikai és vasút-elektronikai termékeket gyártó tagvállalata.

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok:

  • új termékek gyártásindításának előkészítése, a szükséges technológiai folyamatok és műszaki dokumentációk megtervezése, elkészítése, honosítása;
  • terméknormák meghatározása és folyamatos nyomonkövetése
  • műszaki támogatás a vállalatnál lévő technológiák működtetéséhez
  • általános gyártási folyamatok leírásainak elkészítése és karbantartása
  • gyártási folyamatok nyomon követése, optimalizálása
  • műszaki változások kezelése
  • folyamatparaméterek, anyag-és időnormák, valamint gép-és eszközigény meghatározása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamos vagy gépészmérnök)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office tudás
  • önálló munkavégzés, döntőképesség, határozott fellépés

Előny:

  • több éves hasonló területen, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű francia nyelvtudás
  • CAD rajzolóprogram ismerete
  • német, vagy más idegen nyelv ismerete
  • műanyag fröccsöntés területén és szerszámgyártásban szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár