Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gyártástámogató mérnök

Feladatok:

  • Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete, üzemeltetése
  • Műveleti-, kezelési-, karbantartási-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
  • Közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése
  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • A folyamatos fejlesztési tevékenységek, a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése, megoldása
  • Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnök)
  • Min. 1 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai, általános gépészeti ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Robot/ pneumatika rendszerek ismerete

Előny:

  • Autóipari vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari szabványok, szerszám/gépkonstukciós ismerete
  • PLC ismeret

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (étkezési támogatás, cafeteria, sporttámogatás, iskolakezdési támogatás)
  • 13. havi fizetés
  • Utazási támogatás
  • Képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!