A Tama Hungary Kft.

Gyártástámogató mérnök

munkatársat keres berettyóújfalui telephelyére.

Vállalatunkról:

    Cégünk üzleti profilja a mezőgazdasági csomagolótermékek és mezőgazdasági védőeszközök gyártása és forgalmazása az egész világ területén. A Tama a bálahálóra vonatkozóan a világpiac vezető vállalata.

Feladatok:

  • Adatgyűjtés, adatelemzés, statisztikák készítése és abból akciótervek összeállítása;
  • Gépbeállítók munkájának a támogatása a minőségi célok elérésében;
  • Gépek paramétereinek napi ellenőrzése;
  • Felelős a termék megfelelőségéért (csomagolás, megjelenés, labormérések);
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalat fejlesztőmérnökeivel;
  • Tesztek, kísérleti gyártások levezénylése, elemzése, riportálása;
  • Termékváltás és gyártásindítás ütemezése, nyomonkövetése;
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel (Lean, 5S);
  • Javító intézkedésekre javaslattétel.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (műanyagipari szakirány előny);
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, termelő/feldolgozó vállalatnál;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • Lean, 5S ismeret előny;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Minőségi szemlélet, megbízható, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, cafeteria, ingyenes étkezés, utazási támogatás);
  • Stabil hátterű vállalat;
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Berettyóújfalu

Várjuk mindazok jelentkezését, akik megfelelnek a fenti elvárásoknak. Az önéletrajzokat kérem küldjék a „Jelentkezem” gombon keresztül.