Gyártástámogató mérnök

Munkakör leírása, feladatok:

  • Gyártási folyamat támogatása, szükség esetén változtatások bevezetése a folyamatos fejlődés érdekében (minőség javítása, költséghatékonyság növelése)
  • Gyártósorok mutatóinak fejlesztése (termelékenység, gépkihasználtság, selejtszázalék)
  • Gyártási problémák kivizsgálásában és a gyártási folyamat optimalizálásában való részvétel
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Segédanyag-beszállítókkal való kapcsolattartás, alkatrészek rendelése
  • Elemzések/riportok készítése és rendszeres beszámoló a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) haladó szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóiparban és/vagy fémiparban szerzett tapasztalat
  • Fémmegmunkálási (CNC esztergálási) technológiák ismerete
  • Rajzoló- és tervezőprogramok (AutoCAD, ProE/Creo) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Vonzó juttatási csomag (cafetéria, utazási támogatás, féléves prémium)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Újhartyán, 2367 Japán fasor 7.

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen az alábbi címen: 2367 Újhartyán (IPARI PARK), Japán fasor 7.
Telefon: 06-29-572-817