Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gyártástámogató Mérnök

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk Gyártástámogató Mérnök munkatársat.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákat keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük

Feladatok

  • Gyártócella működésének figyelemmel kísérése
  • Gyártási – és műveleti utasítások elkészítése
  • Műszaki folyamatokhoz szükséges belső eljárások elkészítése
  • Minőségi/teljesítménymutatók folyamatos nyomonkövetése, fejlesztése
  • Gyártás során felmerülő hibák analízise, javítóintézkedések bevezetése
  • Vevői reklamációk kezelésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc)
  • 2-3 év fémiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Fejlődésre nyitott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Dinamikus nemzetközi környezet
  • Folyamatos kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes, több elemből álló javadalmazási csomag
  • Biztonságos munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

T +36 52 501 280

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Oerlikon Eldim (HU) Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártástámogató Mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök
  • Hirdető cég: Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Gyártócella működésének figyelemmel kísérése Gyártási – és műveleti utasítások elkészítése Műszaki folyamatokhoz szükséges belső eljárások elkészítése Minőségi/teljesítménymutatók folyamatos nyomonkövetése, fejlesztése Gyártás során felmerülő hibák analízise, javítóintézkedések bevezetése Vevői reklamációk kezelésében való aktív részvétel
  • Elvárások: Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc) 2-3 év fémiparban szerzett szakmai tapasztalat Magabiztos kommunikáció angol nyelven írásban és szóban egyaránt Önálló, pontos munkavégzés Fejlődésre nyitott, proaktív személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19