Székesfehérvári partnercégünk részére keresünk gyártástámogató mérnököt műanyag fröccsöntési területükre.

Gyártástámogató mérnök műanyag fröccsöntési területre

Feladatok:

  • A műanyagüzemben fröccsöntéssel, transzfer-molding technológiával gyártott alkatrészek és azokból összeszerelt csapok, szerelvények gyártási folyamatainak támogatása és fejlesztése
  • A termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában, a folyamatok és eszközök fejlesztésében
  • Részvétel a reklamációk kivizsgálásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
  • A gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása, továbbfejlesztése
  • Gyártási folyamatot, gépet és szerszámot érintő dokumentációk készítése
  • Gyártáshoz szükséges készülékek, befogók és berendezések tervezése
  • Műszaki dokumentáció készítése, árajánlatok kérése, megrendelési igénylők és szerződések készítése
  • A beérkezett új eszközök gyártásban történő használatába vételéhez szükséges feladatok ellátása
  • Selejtmonitorozás és selejtcsökkentési ötletek kidolgozása, megvalósítása
  • Folyamatok optimalizálása veszteségek csökkentése LEAN módszerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség műanyag feldolgozói szakirányon vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • 3 év termelő környezetben műanyagiparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív környezet
  • Családias hangulat

Munkáltató profilja:

    Partnercégünk több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.

    Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereiknél termékeik magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számukra a további fejlődésükhöz.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.