Gyártástámogató mérnök gyakornok

Bruttó 1 800 - 1 800 Ft/óra

PannonDiák Iskolaszövetkezet

3603 Ózd, Dózsa György út

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelő részleg műszaki támogatása
  • Munkautasítások elkészítése, kiadása és karbantartása
  • NPI támogatása
  • Dolgozók munkájának szakmai támogatása, oktatása
  • Meglévő és új technológiai folyamatok standardizálása, felügyelete, fejlesztése
  • Új gyártóberendezések beszerzése, üzembehelyezése
  • Új munkaterületek, gyártási eszközök és segédeszközök tervezése, illetve megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok – nappali tagozaton
  • Nyári időszakban 5 nap / szorgalmi időszakban már akár 1 nap vállalástól
  • AutoCAD, MS Office, Windows felhasználói szint
  • Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavállalás
  • Fejlődésilehetőség
  • Órabér: br. 1800 Ft

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gomb megnyomása után.