GEK Team Kft.

Gyártástámogató mérnök

Célgépek, forgácsolt egyedi alkatrészek gyártásával foglalkozó cégünk bővítéséhez keresünk kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező igények kezelése:
    • műszaki rajzokról, sérült, kopott alkatrészekről műhelyrajzok készítése
    • 3D mérőgépen történő alkatrész bemérés
  • A műhelyrajzok alapján alapanyag és technológiai lépések meghatározása
  • 3D modellkészítés a műhelybeli, CAM-es kollégáknak
  • Szoros kapcsolattartás az igénylő partnerekkel a műszaki kérdésekben
  • Termelési dokumentáció (termelési lap, termékszerkezet) elkészítése
  • A gyártási folyamat teljes körű nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos műszaki rajz olvasás
  • Haladó szintű (min. 3- 5 éves) rajzprogram használat (Solid Edge preferált)
  • Párhuzamos feladatkezelési képesség (egyedi gyártás, multitasking)
  • Nagyfokú proaktivitás, tanulásra nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent, nem feltétel
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent, nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos légkör
  • Komfortos munkakörülmények
  • Szakmai vonalon komoly fejlődési potenciál
  • Stabil, biztos munkahely
  • Céges autó használat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő

Önéletrajz