Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

Gyártástámogató mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • alumínium alkatrészek szerelési, felületkezelési technológiáinak kidolgozása, felügyelete, fejlesztése
  • új szerelő készülékek, gyártó berendezések szériagyártásra való felkészítése
  • gyártóberendezések fejlesztésében való részvétel
  • gyártási dokumentumok folyamatos felülvizsgálata, aktualizálása, új termékek esetén a teljes gyártási dokumentáció készítése (gyártási utasítások, gépkezelési utasítások, beállítási segédletek)
  • gépkarbantartási dokumentációk készítése (alkatrész listák készítése, ellenőrzési ütemezések készítése)
  • termékauditokra való felkészítés és azokon való részvétel
  • szerelő berendezések folyamatainak optimálása
  • napi szintű kapcsolattartás a műszakvezetőkkel, gépbeállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS-Office)
  • magas fokú problémamegoldó képesség
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • Középszintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria csomag, egészségpénztári hozzájárulás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil nagyvállalati háttér

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nagy sorozatú gyártásban szerzett tapasztalat
  • alkatrész szerelésben, képlékeny alakításban, felületkezelésben szerzett tapasztalat
  • egyedi gyártóberendezések ismeretében szerzett tapasztalat (gyártás, beállítás, hibaelhárítás)
  • autóipari szabványok ismerete
  • nyomásos alumínium öntészetben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártástámogató mérnök
  • Rövid pozíció név: Gyártástámogató mérnök
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: alumínium alkatrészek szerelési, felületkezelési technológiáinak kidolgozása, felügyelete, fejlesztése új szerelő készülékek, gyártó berendezések szériagyártásra való felkészítése gyártóberendezések fejlesztésében való részvétel gyártási dokumentumok folyamatos felülvizsgálata, aktualizálása, új termékek esetén a teljes gyártási dokumentáció készítése (gyártási utasítások, gépkezelési utasítások, beállítási segédletek) gépkarbantartási dokumentációk készítése (alkatrész listák készítése, ellenőrzési ütemezések készítése) termékauditokra való felkészítés és azokon való részvétel szerelő berendezések folyamatainak optimálása napi szintű kapcsolattartás a műszakvezetőkkel, gépbeállítókkal
  • Elvárások: Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök) Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS-Office) magas fokú problémamegoldó képesség önálló, megbízható munkavégzés Középszintű angol/német nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-05
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >