Gyártástámogató informatikus (MES)

A Samvardhana Motherson Group a világ egyik leggyorsabban fejlődő alkatrészgyártó vállalatcsoportja. A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) a csoport műanyagipari szakértője, és elismert autóipari partner. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában és Ázsiában is megtalálható gyáregységeink a világ vezető autógyártóit szolgálják ki. Gyors növekedésünknek köszönhetően folyamatosan keressük csapatunk tehetséges, új tagjait.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi (informatikus, villamosmérnök, gépészmérnök) végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Vevő központú gondolkodásmód
  • Analitikus, strukturált munkavégzés
  • Jó csapatjátékos és motivált személyiség

Feladatok:

  • Gyártással kapcsolatos informatikai rendszerek menedzselése
  • Szolgáltatási szint megteremtése és megtartása
  • Nemzetközi csapattal való együttműködés
  • Problémák riportolása
  • Megoldások keresése a szolgáltatással összefüggő problémákra
  • Változtatási kérések kezelése vagy ezek kezdeményezése

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

A jelentkezés módja.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.