Ahol a víz ott a Grundfos

Használd a tehetséged - a Grundfosnál!

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Gyártástámogató CNC mérnök

Munkakör célja:

    A gyártástámogató CNC mérnök az operatív csapaton belül, a megmunkálási terület napi javítófolyamatainak fő gazdája.

    A gyártástámogató CNC mérnök a felelősségi körébe tartozó termelőrészleg folyamatainak optimalizálásán és a termelést közvetlenül támogató csapat munkájának koordinálásán dolgozik, megmunkáló gépek és hozzájuk tartozó eszközök üzemben tartását és fejlesztését vezeti a mindenkori vállalati célokat szem előtt tartva.

Főbb feladatok, munkák:

  • A megmunkálási terület feladatainak, folyamatainak támogatása a mindenkori termelési célok elérése érdekében
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, az operatív csapatok támogatása
  • A megmunkálási területen felmerülő feladatok és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Technológiai, termékfejlesztési és termék bevezetési projektek során a megmunkálással kapcsolatos folyamatok meghatározása és bevezetése
  • Szerszámok, forgácsolási folyamatok optimalizálása
  • A megmunkálási terület, gyártási folyamatainak és technológiájának kézben tartása és fejlesztése
  • Új vagy változtatott termék, technológia, Kaizen workshop és GPS projektekben való aktív részvétel
  • PFMEA-ban való részvétel
  • A gyártási technológia pontos meghatározása, szabványosítás munka és ellenőrzési utasítások formájában, ezek betanításának támogatása. A gyártási sztenderd idők (routingok) meghatározása
  • Az adott gyártási területhez tartozó SAP adatok karbantartása
  • Az adott gyártási területhez tartozó VPC folyamatban való részvétel, VPC jóváhagyás
  • Közreműködés minőségügyi problémák megoldásában
  • Munkája során biztosítsa a munkavédelmi és ergonómiai szabályok betartását
  • Az adott gyártási területhez tartozó, éves beruházási terv elkészítése, és a jóváhagyott beruházások koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (minőségbiztosítási vagy gépészmérnöki diploma)
  • Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismeret
  • SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismeret (különösen Quality Modul ismeret)
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kezdeményező és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikáció készség
  • Határozott, célorientált személyiség
  • Utazási hajlandóság külföldön, belföldön egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépészmérnöki végzettség (gyártástechnológiai/gyártásautomatizálási szakirány előny)
  • Legalább 2-3 év gyártási környezetben eltöltött releváns gyakorlat
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet, precizitás, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS Office ismerete
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy lendületes, fiatalos közösségben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A Grundfosnál megvannak a válaszok a jövő kérdéseire.
Mi teszünk egy jobb világért! És te?

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!