A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy svájci tulajdonban lévő, elektromos vezetékek feldolgozással foglalkozó, piacvezető vállalat.
A cég intenzív bővülése miatt keresünk számukra kollégát, az alábbi pozícióba:

Gyártást vezető mérnök

Feladatkör:

  • A hybrid és elektromos hajtású autókhoz kapcsolódó kábelfeldolgozó gépek összeszerelésének irányítása
  • Kapcsolattartás a mérnökséggel, műszaki beszerzéssel, projektvezetővel
  • A gyártás optimalizálása, csúcsidőszakok kiegyenlítése, kapacitás tervezés
  • Technikai és műszaki irányítás a szereldében
  • Új épület gyártó és szerelő üzemének kialakításában való részvétel (2019)
  • Részvétel külföldi (távol-keleti, európai) üzembe helyezésben

Elvárások:

  • Mechanikai, mechatronikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat, automatizált gyártó gépek összeszerelésében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, precizitás, csapatmunka
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság (belföld, külföld)

Előny:

  • Célgép gyártás területén szerzett gyakorlat
  • Szerszámgépek (marógép, eszterga, köszörű) kezelésében szerzett gyakorlat
  • Magas szintű számítástechnikai és vezérléstechnikai ismeretek (CAD/CAM, PLC)
  • Német nyelvismeret
  • LEAN ismeret és tapasztalat
  • Projektmenedzsment szemlélet, strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, nyitott, motivált csapat
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Lehetőség a hosszú távú munkavégzésre

Munkavégzés helye:

Budakeszi

Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.